January 2016 | پایگاه اطلاع رسانی توتیا نیوز :: Tutia News Agency

January 2016

حقایقی در مورد رژیم‌های سم‌زدایی

January 14, 2016 - 05:54
ارسال شده در:
0 comments
 رژیم غذایی

وعده‌ها

آیا واقعاً به رژیم سم‌زدایی نیاز دارید؟

این رژیم‌ها رایج هستند اما عملی شدن وعده‌های این رژیم‌ها –یعنی خارج کردن سموم از سیستم بدن - اثبا
هنوز هم به فکر گرفتن این رژیم‌ها هستید؟ باید اول مطالب زیر را بدانید.
 

رژیم های غذایی با پروتئین بالا

January 14, 2016 - 05:44
ارسال شده در:
0 comments
غذایی با پروتئین بالا

رژیم های غذایی با پروتئین بالا خوب هستند یا بد؟
در حالیکه با خوردن استیک، همبرگر، پنیر، و بیکن جشن می گیرید وزن خود را کم کنید؟ بدون احساس گرسنگی؟ دوست نداشتن چیست؟ دوستداران گوشت به سمت برنامه هایی با پروتئین بالا و کربوهیدرات کم مانند اتکینز، زون، پودر پروتئین و شوگرباسترز (اسامی رژیمهای غذایی) هجوم آورده اند. در حالیکه این رژیم های غذایی ممکن است جواب دهند، شما نیاز دارید خطرات و پاداش ها را قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام برای شما مناسب است، به دقت در نظر بگیرید. 

24 راه برای اینکه بدون رژیم گرفتن وزنتان را کاهش دهید + عکس

January 13, 2016 - 06:20
ارسال شده در:
0 comments
کاهش وزن

1- برای غذا خوردن به خود زمان دهید

برای غذا خوردن 20 دقیقه زمان در نظر بگیرید و غذا خوردن خود را آهسته کنید. این یک از مهم ترین عادت غذایی است برای کاهش وزن بدون هیچ گونه رژیم سخت و پیچیده ای. هر لقمه غذا را مزه مزه کنید و آهسته آنرا بجوید و طعمش را حس کنید. آهسته خوردن غذا علاوه بر اینکه به بدن اجازه می دهد که از لقمه های کوچک لذت ببرد هم چنین باعث می شود هورمون ها حس سیری را به مغز انتقال دهند. وقتی با سرعت و عجله غذا می خورید معده شما فرصت کافی ندارد که پیام سیری به مغز منتقل کند و این امر منجر به پر خوری می شود.  

برنامه رژیم لاغری کانادایی ۱۵ روزه

January 13, 2016 - 05:14
ارسال شده در:
0 comments
برش زیبای میوه

روز اول رژیم لاغری

صبحانه: یک فنجان قهوه + یک حبه قند
ناهار: ۲ عدد تخم مرغ سفت آب پز + اسفناج پخته + ۱ عدد گوجه فرنگی
شام: ۳۰۰ گرم گوشت پخته یا کبابی + کاهو + آب لیمو ترش
 

روز دوم رژیم لاغری

صبحانه: یک فنجان قهوه + یک حبه قند
ناهار: ۱۰ ورق کالباس مرغ + یک لیوان ماست کم چرب
شام: ۳۰۰ گرم گوشت کبابی یا پخته +کاهو + آب لیمو ترش
 

تاثیر روغن زیتون در رژیم غذایی و رژیم ‌لاغری

January 13, 2016 - 04:41
ارسال شده در:
0 comments
روغن زیتون

رژیم ‌لاغری و تناسب اندام
پژوهشگران می‌گویند اسیدهای چرب اشباع نشده گیاهی پیام “سیری” را به مغز مخابره می‌کنند. چنانچه نتیجه تحقیقاتی که تا کنون بر روی موش‌های آزمایشگاهی صورت گرفته در مورد انسان نیز تأیید شود، علم پزشکی گام بزرگی در راه درمان چاقی‌های مفرط پیش خواهد رفت.

غذاهایی که شکم شما را آب می کنند

January 13, 2016 - 04:30
ارسال شده در:
0 comments
سیب

در رژیم هایی که کالری آن خیلی پایین است، مطمئناً به وضعیت کاتابولیک (تجزیه بافت های عضلانی) می رسید. این مسئله برای حجم عضلانی بدنتان که اینهمه برای به دست آوردن آن به خودتان زحمت داده اید، اصلاً خوب نیست و باید آنرا به حداقل برسانید. سیب میوه بسیار خوبی است چون نه قند خونتان را بالا می برد و به میزان کافی فیبر هم به بدنتان می رساند که به شما برای غلبه بر مشکل گرسنگی کمک میکند.  

24 نکته ضروری برای یک رژیم لاغری موفق

January 13, 2016 - 04:06
ارسال شده در:
0 comments
رژیم لاغری موفق

1) در رژیم لاغری، کم‌خوری همراه با عوض کردن نوع گروه‌های غذایی که می‌خورید، توام با مداومت و پایداری در رعایت اصول غذایی، رکن اساسی رژیم درمانی برای تمام افراد است. 

2) در رژیم لاغری صحیح هیچ چیز ممنوع نیست، به جز شیرینی‌ها، قند و غذاهای چرب.

3) برای کاهش وزن، رژیم لاغری سریع و شدید اصلاً صحیح نیست، فقط باید نوع غذایی که می‌خورید را عوض کنید، یعنی شیرینی و چربی را حذف کنید و به جای آن میوه و سبزیجات و پروتئین سفید و لبنیات کم‌چرب مصرف کنید. 

آغاز فاز اول عملیات انتقال آب دریا/ آب خلیج‌فارس به مرکز می‌رسد

January 09, 2016 - 06:41
0 comments
عملیات انتقال آب دریا/ آب خلیج‌فارس

رحیم میدانی در گفتگو با مهر در خصوص آخرین اقدامات انجام شده درباره طرح انتقال آب از خلیج فارس به مرکز کشور گفت: انتقال آب از خلیج فارس به مناطق کم آب داخل کشور قطعا یک پروژه جدی در وزارت نیرو است و می توانم بگویم عملیاتی خواهد شد.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با تاکید بر اینکه برای اجرای این طرح بزرگ انتقال آب، در حال حاضر یک سرمایه گذار بخش خصوصی اعلام آمادگی کرده و درخواست داده است، اظهارداشت: سرمایه گذار خصوصی کار خود را در بندرعباس آغاز کرده و در فاز اول، قرار است ۱۲۰ میلیون مترمکعب آب منتقل شود.

نیاز عربستان به واردات گاز ایران/ماجرای قراردادهای سیاسی فروش گاز

January 09, 2016 - 06:33
0 comments
محمد حسین عادلی

به گزارس خبرنگار مهر، محمد حسین عادلی در نشست هم اندیشی «چشم‌انداز بازار جهانی گاز در پرتو چالش‌های جاری» گفت: کند شدن اقتصاد جهانی و عدم احیای اقتصاد جهانی پس از بحران اقتصادی سال ۲۰۰۷ ، کاهش تقاضا در بازار در کنار افزایش تولید گاز در آمریکا با دستیابی به تکنولوژی تولید از ذخایر نامتعارف (شیل گس) از مهمترین دلایل سقوط قیمت جهانی گاز به شمار می رود.

برچسب ها: 

ممنوعیت واردات کالاهای سعودی/ایران عربستان را درثبت سفارش قفل کرد

January 09, 2016 - 06:26
0 comments
ولی‌اله افخمی راد

ولی‌اله افخمی راد، در گفتگو با خبرنگار مهر از مصوبه دولت برای ممنوعیت واردات کالا از عربستان خبرداد و گفت: براساس مصوبه روز گذشته هیات دولت، ثبت سفارش کالا از مبدا ورودی عربستان ممنوع خواهد شد و به محض اینکه مصوبه دولت ابلاغ شود، سیستم ثبت سفارش برای کالاهایی که از مبدا عربستان وارد کشور خواهند شد، قفل می‌شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: هنوز مصوبه دولت به سازمان توسعه تجارت ایران ابلاغ نشده است و به محض ابلاغ، از واردات کالاهایی که از مبدا عربستان ثبت سفارش می شوند، جلوگیری خواهد شدT یعنی از ورود کالاهایی که گواهی مبدا آنها از کشور عربستان است، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

Pages