June 2016 | پایگاه اطلاع رسانی توتیا نیوز :: Tutia News Agency

June 2016

چگونه بفهمیم که یک مرد مارا دوست دارد؟

June 26, 2016 - 09:50
ارسال شده در:
0 comments
زبان بدن

عشق موضوع پیچیده‌ای است! فهمیدن اینکه مردی به شما علاقه دارد یا نه میتوانید بسیار حیاتی باشد، اگر به شخصی که هیچ حسی به شما ندارد نشانه‌های از علاقه خود را بروز دهید ممکن است شمارا انسانی احمق جلوه دهد! اما چاره کار چیست؟ چگونه میتوان از علاقه یک مرد به خودمان آگاه شویم؟ به دقت او را زیر نظر بگیرید تا بتوانید بفهمید آیا او از شما خوش‌اش می‌آید یا خیر. همه‌چیز همان‌جا است – در زبان بدن و نحوه‌ی واکنش فیزیکی او. در این‌جا ۱۸ نشانه برای رمزگشایی زبان بدن مردان که نشان دهنده عشق آنهاست آورده شده است:

منفجر شدن زنی پس از عمل ساکشن شکم!

June 21, 2016 - 06:33
0 comments
منفجر شدن زنی پس از عمل ساکشن شکم

این زن جوان كه هم‌اكنون نیمی از روز را در خواب است و از علایم پس از برداشت چربی هم به شدت رنج می‌برد، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های رسمی انگلستان یادآورشد: من از چاقی مزمن در عذاب بودم. به همین دلیل، پزشكان به من ساكشن چربی از شكم را پیشنهاد كردند. پس از عمل وزن ۱۷۷ كیلوگرمی‌ام به ۸۹ كیلوگرم كاهش یافت.

برچسب ها: 

کار بی شرمانه زن خودفروش علیه دختر خود!

June 08, 2016 - 07:46
0 comments
زن خودفروش

این زن فاسد و خودفروش در یک اقدام بی شرمانه در ازای نگهداری از دختر کوچک خود به افراد بی خانمان آبجو میداد. این زن که دستیار آموزشی یک مدرسه است به اتهام رها کردن دختر ۶ ساله اش کنار افراد بی خانمان برای خود فروشی توسط پلیس دستگیر شده است.

این زن اهل ایالت آریزونای امریکاست و دختر ۶ ساله اش را میان گروهی ناشناس بی خانمان رها کرد و از آنها خواست در مقابل دریافت آبجو از دختر ۶ ساله اش مراقبت کنند. وی بعد از اینکه این دختر بچه را کنار این افراد قرار میداد به منطقه بدنامی در آن حوالی رفته و اقدام به خود فروشی میکرده است.

برچسب ها: 

به دنیا آمدن کودکی بسیار عجیب با دو صورت!

June 07, 2016 - 21:37
ارسال شده در:
0 comments
به دنیا آمدن کودکی بسیار عجیب با دو صورت!

این کودک در کشور چین و با نام کانگ کانگ متولد شده است. این کودک که از سندرمی بسیار نادر رنج می برد و باعث شده است که صورت او دو تکه شود.